VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

1 logo smitshoekOp 26 augustus zal vv Smitshoek met diverse selectieteams meedoen met het prestigieuze Jens Toonstra toernooi bij Alphense Boys. De teams JO8-1, JO8-2, JO9-1, JO9-2, JO10-1, JO10-2, JO11-1, JO11-2, JO12-1 en JO12-2 zullen allen hieraan meedoen. De onderbouw van Smitshoek, welke afgelopen jaar weer stappen heeft gemaakt, komt dus met een zeer grote delegatie in Alphen a/d Rijn aan de start.

Hou hier dus alvast rekening mee qua agenda. Diverse spelers zijn reeds geïnformeerd va de Hoofdtrainers, verdere coördinatie verloopt via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Mocht je nog geen bericht hebben gehad maar toch tot van een van aangegeven teams behoren(zie nieuwe indeling) dan graag een berichtje naar Gerard om jouw aanwezigheid te bevestigen. Overige info wordt verstrekt wanneer bekend.

Login

Zoeken