VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

1 logo smitshoekEr zijn een aantal ervaringen in je jeugd waar je vaak met veel plezier aan terug denkt en voetbalkampen scoren daarbij heel hoog. Coach Bruno wil graag zo’n onvergetelijk voetbalkamp organiseren voor zijn JO13-3. Om het voetbalkamp zowel leuk als betaalbaar te houden, is een Sponsorloop gehouden op de laatste training voor de Kerst. Spelers en coach hebben zich enorm ingezet voor deze Sponsorloop en we mogen spreken van een daverend succes met meer dan 1,400 Euro opbrengst! En daarbij ook nog een aantal andere leuke verrassingen die we nog niet verklappen...

Hiermee zijn alle verwachtingen ruimschoots overtroffen. Een fantastisch resultaat van alle spelers tezamen waarmee een stevige bodem onder het voetbalkamp van Smitshoek JO13-3 gelegd is. Prachtig om te zien dat we ook buiten het veld samen sterk zijn en met zo’n geweldige opbrengst zelfs de eigen bijdrage fors kunnen reduceren. Een welgemeend bedankt van Smitshoek JO13-3 aan alle sponsoren die dit mogelijk maken!

Login

Zoeken