VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

supportersclub logoDe Supportersclub organiseert ook dit seizoen weer de verkiezing van de Speler van de Maand. Na elke wedstrijd worden een aantal willekeurige supporters gevraagd de prestaties van de spelers van het 1e elftal te waarderen met een cijfer. Dit resulteert uiteindelijk in een Speler van de Maand die in de eerste thuiswedstrijd in een nieuwe maand een fles wijn ontvangt van de voorzitter van de Supportersclub en/of de pupil van de week. De Speler van de Maand november is geworden: Thijs Oomsen. De supporters feliciteren hem met deze uitverkiezing en hopen dat Thijs het niveau kan vasthouden wat hij heeft laten zien in de recent gespeelde wedstrijden. Thijs ontvangt na de wedstrijd tegen RVVH de attentie: een fles wijn welke wordt gesponsord door de Wijnkelder te Barendrecht

De Wijnkelder

Login

Zoeken