VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

1 logo smitshoek

Voor komend seizoen zijn de voorlopige teamindelingen bekend voor de Dames 1 en de meiden afdeling.

De eerste trainingen (va 22 augustus) zullen worden gebruikt voor eventuele kleine verschuivingen. De teams zijn met de grootste zorg en op basis van aanwezige informatie samengesteld. De exacte trainingstijden van de teams worden later bekend gemaakt.

Het nieuwe coördinatieteam doet er alles aan iedereen een leuk en succesvol seizoen te bezorgen en rekent hierbij wel op inzet van onze Smithoekspeelsters en ouders. Er zullen nog verzoeken komen voor benodigde teambegeleiding, coaching, scheidsrechters en sponsoring.

Heeft u daar nu al interesse in? Mail dan naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Iedereen een fijne zomer en tot 22 augustus als de trainingen weer starten.

Coördinatieteam dames-/meidenafdeling vv Smitshoek

Bart Deckers

Redjin Ramdjas

Hans de Kievit

Login

Zoeken