VOETBALVERENIGING SMITSHOEK

Hoofd/Subsponsoren

1 logo smitshoekHet lijkt allemaal nog ver weg, maar voordat we het weten is het seizoen al weer voorbij. Traditiegetrouw is er aan het eind van het seizoen een oergezellig weekend met dit jaaar op zaterdag 10 juni de bekende familiedag. De dag ervoor, vrijdag 9 juni, is het inmiddels jaren gebruikelijk dat we een gezellig en drukbezocht bedrijventoernooi houden.

 

Met de hoofdsponsor Mideko is ook weer overeenstemming bereikt dat zij hun naam aan deze editie koppelen. De organisatie draait al weken op volle toeren en al heel veel teams hebben zich ingeschreven. Er zijn nog wel enkele plekken maar op=op!


Kortom wilt u zich toch nog als sponsor,vriendenteam of regionaal bedrijf inschrijven, wees dan snel!

Wat zijn de ingrediënten ?
Ruim 40 teams verdeeld over recreatieve en prestatieve poules die tegen elkaar strijden en darana gezamenlijk een mooi feestje vieren. Dit jaar is er ook een damespoule met 5 teams. We zoeken nog enkele enthousiaste speelsters! Doordat we 7 tegen 7 spelen heeft een team ca 9 a 10 deelnemers nodig. Het toernooi start om 18.00u.

De kosten bedragen € 150,- per team en dat is inclusief 30 drankbonnen en 10 BBQ bonnen.
Naast de BBQ is er aansluitend een spetterend optreden zijn van een regionale topartiest !

Natuurlijk zijn ook supporters weer meer dan welkom om de teams aan te moedigen en het feest compleet te maken.

Wil je je opgeven? Laat het ons dan snel weten!

Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Midekobedrijventoernooi

Login

Zoeken